Kalite Güvence

 
Kalite Güvence ya da Çok Katmanlı Çeviri Döngüsü

       Dilta Dil Hizmetleri olarak müşterilerimize en uygun çeviri hizmetini sunabilmek için şirketimiz bünyesinde bir çok katmanlı çeviri döngüsü tesis etmiş bulunuyoruz. Bu doğrultuda amacımız çeviri ve hizmet konusunda yapılan hataları ve dolayısıyla maliyeti asgariye indirerek konusunda lider ve öncü kuruluş pozisyonumuzu koruyarak sürekli ilerlemek ve sunduğumuz hizmetlerle karmaşık dilbilimsel ve kültürel engelleri aşmaktır. Bununla gerek ülkemizdeki gerekse yurtdışındaki müşterilerimizin en yüksek standartlardaki beklentilerini karşılamayı hedeflemekteyiz.

       Dilta üst yönetiminin Çok Katmanlı Çeviri Döngüsü adını verdiği bu çeviri süreci konusunda eğitimli proje koordinatörlerimizle başlar ve doğru planlama, konusunda uzman deneyimli çevirmenler, deneyimli uzman redaktörler, grafikerler ile devam eden bir süreci tanımlar; döngü müşterilerden gelen geri bildirimlerin değerlendirilmesiyle tekrar kalite yükseltme, eksikleri giderme çalışmaları ile sürdürülür. Bu çeviri süreciyle müşterilerimize en yüksek standartlarda çeviri vermeyi taahhüt ediyoruz.

ÇOK KATMANLI ÇEVİRİ DÖNGÜSÜ :
 1. Müşterilerimizden gelen çeviri talebi
 2.  a-) elektronik ortamda (e-mail, CD, disket, hafıza çubuğu, ftp) veya
  b-) basılı olarak yerinden moto-kurye ile alınır.

 3. Fiyatlandırılır, süre verilir, müşterimizden onay beklenir.
 4. Çeviri çok özel bir alanda ise veya mevcut sözlüklerin dışında bir terminoloji gerektiriyorsa varsa müşteriden özel terminoloji dosyası talep edilir; yoksa bir terminoloji çalışması yapılarak müşteriyle karşılıklı teyidleşilir human hair wigs.
 5. Müşteri teyidinden sonra iş konuyla ilgili UZMAN ÇEVİRMENE verilir.
 6. Çevirmen müşteriyle teyidleşilen terminoloji dışında önerilerini bildirir, terminoloji dosyası geliştirilir.
 7. Çevirmenden çıkan çeviri ÇOK KATMANLI KONTROL DÖNGÜSÜNE girer.

  Bu aşamada:

  a-) Orijinal metinle çeviri yapılan metindeki sayısal değerler, paragraf, satır vb. fiziksel kontrol yapılır.

  b-) Daha sonra redaktörümüz tarafından orijinal metin ile çeviri metinin içeriği karşılaştırılır ve kullanılan terminolojinin yerindeliği saptanır.

  c-) Metin yayıma hazırlanacaksa redaktörden sonra editörümüz tarafından yayım diline uygunluğu kontrol edilir.

  d-) Çeviri son olarak müşterinin istediği formata sokularak zamanında istenilen yere teslim edilir.
Different from stock lace wigs uk that fit all, a custom unit is prepared for the entity wearer. Hair length, density, texture, color, lace type and fitting are all tailored. Though, the marketplace is so saturated with full lace wigs units lots of shoppers wonder if a tailored full lace unit is worth the price. For any lady who is searching the most pragmatic seeming brazilian virgin hair custom full units are definitely the best one. A custom lace wig starts with the lace front wigs uk. These cap choices fluctuate. Swiss laces and French are possibly the most well-liked, since they are the only cap choices prepared from lace. French lace is a studier brazilian hair bundles uk whereas Swiss lace is very sophisticated. French lace is characteristically used on stock full lace units, although work evenly also on custom wigs. Swiss lace is measured as topnotch quality lace.
       Firmamıza gelen çeviri işlerinin tümü bu kalite güvence döngüsünden geçerek müşterilerimize teslim edilmektedir.