İlave Hizmetlerimiz
 
Uzmanlık

       Dilta Dil Hizmetleri Ltd. Şti. sektörde uzun yıllar bulunmanın getirdiği deneyim ile sektörün öncü firmalarından biri haline gelerek belli başlı dillerde ve konularda uzmanlaşmıştır.

       
Proje koordinatörlerimiz, uzman çevirmen ve editör kadromuz özellikle hukuk, ticari, muhasebe finans, teknik (makine mühendisliği, raylı sistemler, otomotiv, IT, telekomünikasyon, vb.) tıp, www.louboutinschweiz.com kalite güvence belgeleri, patent vb. alanlarda hizmet vermektedir.

       
1988’den beri en zorlu metinlerin çevirisinde en fazla tercih edilen şirket olmanın gururunu taşıyoruz.

Son Teknoloji

       Dilta Dil Hizmetleri Ltd. Şti. sürekli müşterilerimiz için terminoloji ve veri tabanı oluşturup saklayarak müşterinin bunlardan maliyet, süre, terminoloji ve tutarlılık açısından yararlanmasını sağlamaktadır.

Metin formatları

       Dilta Dil Hizmetleri bünyesinde bulunan grafik departmanı ile her türlü metin formatı üzerinde çalışabilmektedir. Bu metin formatları arasında: Ms Office, PDF, HTML, XLM, QuarkExpress, Adobe Illustrator vb. metin formatları yer almaktadır.Ayrıca müşterinin talebine göre gönderilen formatı başka bir formatta teslim edebilmekteyiz.

Noter, Apostil, Konsolosluk Tasdikleri

     Yeminli kaşeli çevirilerimizin yanı sıra talebiniz üzerine kendi kurye ekibimizle çevirilerinize Noter, Apostil ve Konsolosluk tasdikleri hizmeti vermekteyiz.

Noter Tasdiği:

       Noter tasdiği, yapılan çeviri işlemlerinin resmi makamlarca istendiği takdirde noter tarafından tasdik edilmesidir. Noterin aldığı ücret müşteri tarafından ödenir. Başkaca bir hizmet ücreti alınmaz.

Apostil Tasdiği:

       Yurt dışında resmi makamlara sunulacak belgelerin geçerli olabilmeleri için Apostil tasdiği yapılması veya bu belgelerin söz konusu ülkelerin ülkemizdeki Konsolosluklarından tasdik edilmesi gerekmektedir. Apostil tasdiği 1961 Lahey Konvansiyonuna tabi ülkelerde geçerli bir tasdik işlemidir. 1961 Lahey Konvansiyonuna dâhil ülkeler haricindeki ülkelerde kullanılacak çevirileri söz konusu ülkelerin Türkiye’deki Konsolosluklarından tasdik ettirmek gerekir.

Belge Yönetimi, Baskı Öncesi İşlemler ve Baskı

       Dilta Dil Hizmetleri Ltd. Şti. bünyesinde oluşturduğu otomasyon sistemi sayesinde müşterilerle olan tüm işlemlerini kayıt altında tutmaktadır. Bu sayede daha önce yapılan her türlü işinizi daha sonra orijinaliyle tarafımızdan talep edebilirsiniz.

       Çevirinin ötesinde verdiğimiz hizmetler arasında masaüstü yayıncılık hizmetleri de yer almaktadır. Bünyemizde bulunan Grafik Departmanı sayesinde tüm çeviriler istenen formatta baskıya hazır hale getirilebilir veya istendiği takdirde tarafınıza sunulabilir.

     

Proje Yönetimi

       Sürekli müşterilerimiz için müşterinin ihtiyaçlarını bilen ve bu ihtiyaçları karşılayacak tek bir proje koordinatörü atanmaktadır.

       Proje koordinatörlerimiz müşterilerimizin işlerinin planlamadan, kalite güvenceye kadar tüm aşamalarıyla ilgilenmekte ve tamamlanmış işleri müşteriye teslim ettikten sonra müşteriden gelen bildirimleri de tekrar değerlendirmek üzere firmamıza kazandırmaktadırlar.

Grafik Çalışmaları

       Firmamız bünyesinde oluşturduğu yüksek kaliteli Masaüstü Baskı Departmanı ile çevirilerinizi basıma hazır hale getirmektedir.